Тіна Кароль в образі Божої Матері привітала фанатів зі Святвечором

Тіна Кароль привітала шанувальників напередодні Різдва і показала їм нову маску в Інстаграм, яка не всім припала до вподоби. В образі Божої Матері українська артистка з'явилася перед фанатами, закликаючи їх перевтілюватися в земну матір Ісуса Христа.

Тіна Кароль в образі Божої Матері привітала фанатів зі Святвечором - today.ua

Відома українська співачка зробила в сторіз нову публікацію. Знімаючи себе на селфі-камеру, Тіна Кароль скористалася новою маскою, яка дозволяє перевтілитися в Діву Марію. На задньому фоні можна побачити нічне небо, різдвяну зірку і золоте півколо, що нагадує німб.

Красувалася артистка під власне виконання колядки «Добрий вечір тобі, пане господарю». Тіна Кароль в образі Божої Матері привітала фанатів зі Святвечором

«Відчуй Різдво! Скористайся новою Інстаграм-маскою і колядуй зі мною! Відправ друзям. Зустрінемо Різдво разом!», - підписала публікацію в Інстаграм-сторіз Тіна Кароль.

Варто зазначити, що не всі шанувальники зірки вподобали її нову святкову маску, назвавши такий піар-хід «кошмаром».

Нагадаємо, Тіна Кароль влаштувала екстремальні покатушки на авто в горах. Зірка все ще активно проводить відпустку в Карпатах, де через брак снігу, знаходить собі не менш захоплюючі заняття.