Тіна Кароль в пальто за 60 тисяч гривень з'явилася на концерті в Бабиному Яру

Вчора в Бабиному Яру пройшов пам'ятний концерт в пам'ять жертв Голокосту. Успішна українська співачка Тіна Кароль, народжена Ліберман, з'явилася на заході, одягнена в дороге пальто від французького будинку високої моди.

Тіна Кароль в пальто за 60 тисяч гривень з'явилася на концерті в Бабиному Яру - today.ua

На заходах, присвячених 80-й річниці страшних подій проти людини, з'явилися багато знаменитостей і видатних особистостей. Концерт відвідали президент Володимир Зеленський і перша леді Олена Зеленська. Також там з'явилася Тіна Кароль. Вона виглядала чудово і дуже елегантно.

Для виходу в світ успішна виконавиця обрала повністю чорне вбрання. Вона одягла туфлі на підборах, напівпрозорі колготки, маленьке чорне плаття і розкішне пальто від французького бренду Balmain, вартість якого перевищує 2,3 тисячі доларів (понад 60 тисяч гривень). Приталене двобортне пальто з п'ятьма ґудзиками в два ряди підкреслило прекрасну фігуру Тіни Кароль. Тіна Кароль в пальто за 60 тисяч гривень з'явилася на концерті в Бабиному Яру Волосся артистка залишила розпущеним, уклавши його в красиві природні хвилі, а в макіяжі вона дотримувалася природних відтінків, зробивши акцент на натуральній красі.

View this post on Instagram

Публікація від Тіна Кароль Офіц. фан-клуб (@_fantina)

"Така мила дівчинка", "Справжня леді", "Леді - досконалість", "Красивенька", "Насправді, там дуже важко бути, дуже важка обстановка. Яка Тіна сильна", "Королева", "Осінь вийшла погуляти", - захоплюються шанувальники.

Нагадаємо, Тіна Кароль показала одну з найскладніших поз йоги, захопивши публіку своєю розтяжкою.