Тіна Кароль у тапках-“батонах“ за 3 тисячі гривень показала кумедне відео з репетиції

Тіна Кароль вже кілька років активно ділиться з шанувальниками лаштунком своєї професійної діяльності. Артистка показує фанатам, як готується до концертів, вибирає сценічні вбрання та інше.

Тіна Кароль у тапках-“батонах“ за 3 тисячі гривень показала кумедне відео з репетиції - today.ua

З 7 січня Тіна Кароль вирушає в тур українськими містами, і співачка зі своїми музикантами та командою активно готується до концертів. Зі своїми шанувальниками артистка вирішила поділитися, як проходить прогін, та запросити їх на онлайн-репетицію увечері 6 січня.

У студію Тіна Кароль прийшли у забавному образі, одягнувши синій спортивний комбінезон, трендову вкорочену синю з білим куртку-авіатор та тапочки у вигляді батона від бренду Maison Margiela вартістю 100 доларів (3 тисячі гривень). Виконавиця ходила із зали до зали, вихваляючись перед своїми співробітниками обновкою. Тіна Кароль у тапках-“батонах“ за 3 тисячі гривень показала кумедне відео з репетиції На її обличчі не було ні грама макіяжу, а волосся вона просто зібрала в розпатланий пучок.

"Я запрошую тебе на репетицію, на прогін. Хочеш, хочеш, хочеш? Я знаю, хочеш! А не хочеш? Примусимо!" – жартома відзначила Тіна Кароль у ролику.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Тіна Кароль Офіц. фан-клуб (@_fantina)

"Незрівнянна, а тапки краса", "Маленькі радості ... вони є у кожної жінки", "Молодець", - пишуть фоловери.

Нагадаємо, Тіна Кароль у сукні з ефектним декольте зустріла Новий рік із 13-річним сином.