Тіна Кароль заінтригувала відео на сіннику

Тіна Кароль продовжує натякати на те, що у неї є чоловік. Зірка опублікувала відео з сінника, спокусливо запрошуючи приєднатися до неї.

Тіна Кароль заінтригувала відео на сіннику - today.ua

Українська співачка відпочиває в Карпатах, звідки ділитися з шанувальниками своїми пригодами. Зірка показала себе на селфі-камеру, лежачи на копиці сіна.

«На сіннику ... приходь ...», - говорить у відеозаписі Тіна Кароль.

Артистка одягнена в теплу картату куртку-сорочку, в якій вже раніше з'являлася в кадрі. Співачка вважає за краще на відпочинку залишатися якомога більш природною і не використовувати багато макіяжу.

Тіна Кароль прекрасно проводить час в Карпатах. У Буковелі зірка навіть порадувала шанувальників і виступила в одному з місцевих закладів. Виглядала виконавиця феєрично в чорному брючному костюмі з блискітками й сріблястому топі з глибоким декольте. Тіна Кароль заінтригувала відео на сіннику

«Спасибі за такий виступ, це було чудово, я кайфонула від Вас і Вашого виступу, спасибі вашим музикантам», - зазначила одна з фанаток, яка поділилася відеозаписом виступу Тіни.

Нагадаємо, Тіна Кароль показала таємничого чоловіка, з яким відпочиває в Карпатах. Зірка опублікувала фото, показавши себе і свого партнера в лижних костюмах.