Тоня Матвієнко та Арсен Мірзоян відзначають лляне весілля: архівне відео з розпису

Тоня Матвієнко та Арсен Мірзоян офіційно одружені чотири роки. 8 червня пара відсвяткувала лляне весілля. З шанувальниками співачка поділилася архівним записом, показавши, як після розпису пила шампанське з пластикових стаканчиків на вулиці.

Тоня Матвієнко та Арсен Мірзоян відзначають лляне весілля: архівне відео з розпису - today.ua

Нещодавно відома українська співачка відзначала день народження чоловіка. Тоня Матвієнко ніжно привітала Арсена з 42-річчям і показала рідкісне приватне відео за його участю. У день річниці весілля артистка поступила так само.

В особистому акаунті в Інстаграм Тоня Матвієнко опублікувала архівне відео, зняте Арсеном Мірзояном в день, коли вони розписалися. У кадрі виконавиця з'явилася в білій сукні з прозорими вставками і абстрактним принтом, а її голову прикрашає вінок з білими квітами. У відео можна побачити, як закохані святкують важливий для них день з друзями на вулиці, розпиваючи шампанське з пластикових стаканчиків.

Цікаво те, що телефон Арсена записав відео без звуку.

"Відео без звуку, але це не важливо! Нам офіційно з Арсеном Мірзояном 4 роки. День розпису 8.06.2017, весілля рівно через тиждень", - зазначила в публікації Тоня Матвієнко.

Переможець шоу "Голос країни" Арсен Мірзоян постав в кадрі в світлій сорочці і сонцезахисних окулярах, з короткою стрижкою і неголеним обличчям.

"Ну, мій телефон зберіг в таємниці, про що ми там говорили", - жартома зазначив музикант.

Нагадаємо, Тоня Матвієнко показала своїх красивих підрослих дочок.