Тоня Матвієнко ніжно привітала маму з днем народження і показала рідкісне сімейне фото

10 жовтня 74-й день народження відсвяткувала відома українська співачка і народна артистка Ніна Матвієнко. Рідкісним домашнім фото з виконавицею поділилася її дочка. Тоня Матвієнко показала архівне фото, зроблене незабаром після народження своєї молодшої дочки.

Тоня Матвієнко ніжно привітала маму з днем народження і показала рідкісне сімейне фото - today.ua

В особистому акаунті в Інстаграм Тоня Матвієнко опублікувала знімок. У кадрі зображена Ніна Матвієнко, що лежить на ліжку на квіткових подушках і вкрившись квітковою ковдрою. На обличчі співачки немає ні грама макіяжу і надіті окуляри з діоптріями, а волосся прибране в хвіст. Поруч лежить маленька дівчинка в шапочці і ковдрочці, яка отримала ім'я на честь своєї знаменитої бабусі.

"Подтвержденный Моя люба, чудова, рідна матуся. Многая літа Вам", - зазначила Тоня Матвієнко в підпису.

До привітань приєдналися багато знаменитостей, включаючи Ольгу Сумську, Руслана Квінта, Славу Дьоміна, а також численних шанувальників.

"Вітаємо нашу прекрасну і неповторну берегиню", "Обожнюю", "Матусі щастя, здоров'я і радості", "Люблю всю вашу сім'ю", "Довгих років життя !!! Всього найкращого, золота людина !!", "Рідна наша, неповторна, велика мати берегиня", - пишуть фоловери.

Тоня Матвієнко не змогла перебувати поруч зі своєю мамою в день її народження, оскільки полетіла у відпустку. Разом з молодшою дочкою співачка відправилася на португальський острів. Нещодавно вона похвалилася знімком в короткому літньому платті з прогулянки по Мадейрі.