Тоня Матвієнко відправила доньку до школи за кордоном: де навчатиметься 6-річна Ніна

Українська співачка Тоня Матвієнко поки що не готова повертатися до Києва. Попри те, що додому вже повернулося багато зірок: Ганна Кошмал, Санта Дімопулос, Ілона Гвоздьова та інші, донька Ніни Матвієнко перебуває за кордоном. Щобільше, вона вирішила там осісти надовго, бо відправила молодшу дочку до школи.

Тоня Матвієнко відправила доньку до школи за кордоном: де навчатиметься 6-річна Ніна - today.ua

Спочатку Тоня Матвієнко перебувала в Португалії, потім переїхала до Німеччини, де, мабуть, оформляла візу до Великобританії. Саме у Англії вирішила жити зірка. Там вона віддала до школи свою спадкоємницю.

"Перший "вересень" Ніни Матвієнко молодшої. Сьогодні Ніна вперше переступила поріг школи. На жаль, раніше часу. Відзначаємо перший навчальний день у Великій Британії. Ми знаємо, що ми тут тимчасово, дізнаємося про світ, пізнаємо щось нове. Сьогодні ми з Ніною переживаємо великий стрес, бо зіткнулися із чимось новим", - зазначила зіркова матуся.

В особистому акаунті в Інстаграм Тоня Матвієнко опублікувала фото 6-річної Ніни, одягненої в милу шкільну форму – сіру спідницю, білу сорочку, білу блузку, щільні чорні колготки та туфельки – чисто у британському стилі.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Тоня Матвієнко (@tonya_matvienko)

"Вдячна всім, хто дав нам притулок та допомогу в новій країні. Вірю, що 1 вересня Ніна, як і всі діти з різних куточків нашої країни, переступатимуть поріг школи на теренах Вільної, Незалежної та Непереможної України! Слава Україні! Слава ВСУ! Все буде", - уклала на позитивній ноті Тоня Матвієнко.

Нагадаємо, Тоня Матвієнко розповіла про першу за три місяці зустріч із чоловіком: "Краще б ти не приїжджав".