Тоня Матвієнко відповіла на чутки про розлучення з чоловіком

Тоня Матвієнко та Арсен Мірзоян разом майже 10 років. Їхній роман почався ще, коли музикант був одружений. Багато хто говорив, що на чужому нещасті своє щастя не збудуєш, і обіцяли закоханим розставання.

Тоня Матвієнко відповіла на чутки про розлучення з чоловіком - today.ua

Учора в Мережі з'явилися новини, що донька народної артистки Ніни Матвієнко та переможець шоу "Голос країни" розлучилися після 5 років шлюбу. Про це повідомив у своїй розмові з Jerry Heil співавтор YouTube-проєкту "Леви на джипі", блогер із Дніпра Микола Зирянов.

За основу для цих чуток взяли старий коментар Тоні Матвієнко про те, що певний період у неї у шлюбі з Арсеном Мірзояном були проблеми. Також відомо, що артистка залишила свого чоловіка в Україні, а сама поїхала із дітьми до Португалії.

Журналістам вдалося зв'язатися з виконавицею, та дізнатися у неї, що коїться у її особистому житті. Відповідаючи на запитання про те, чи вони розлучилися з Арсеном Мірзояном, Матвієнко чітко відповіла:

"Не правда. Не дочекаєтеся!"

Тоня Матвієнко відповіла на чутки про розлучення з чоловіком Шанувальники дуже раді таким новинам, адже майже за два місяці війни стало відомо про розлучення кількох зіркових пар. А саме Наді Дорофєєвої та Володимира Дантеса, а також Дмитра Ступки та Поліни Логунової.

Нагадаємо, Дженніфер Лопес і Бен Аффлек вирішили побратися - співачка показала розкішну обручку.

ДЖЕРЕЛОsegodnya.ua