Тоня Матвієнко похвалилася рідкісним фото з дочкою від першого шлюбу

Тоня Матвієнко вперше стала матір'ю досить рано. Коли їй виповнилося 17 років, на світ з'явилася перша дочка, яку виконавиця назвала Уляною. З батьком дитини у зірки не склалося, і вона виховувала малу сама.

Тоня Матвієнко похвалилася рідкісним фото з дочкою від першого шлюбу - today.ua

Наразі дівчинці вже 23 роки, а у її зіркової матусі нова сім'я. З Арсеном Мірзояном, який на той момент був одружений, Тоня Матвієнко познайомилася на зйомках шоу "Голос країни". Між ними зародилися сильні почуття, яким вони не могли чинити опір. Музикант пішов із сім'ї, де в нього підростали двоє синів.

У 2016 році в закоханих народилася донька, яку вони назвали на честь народної артистки Ніни Матвієнко. А за рік музиканти офіційно оформили стосунки.

На новорічні канікули Тоня Матвієнко з двома доньками та Арсен Мірзоян із синами від першого шлюбу вирушили великою родиною на відпочинок до Буковеля. Зірки чудово проводять час та діляться сімейними знімками.

На одному з фото Тоня Матвієнко показала рідкісне фото зі старшою та молодшою дочкою. У кадрі зіркове сімейство постало одягнене в українські вишиванки, а голову Ніни прикрашав гарний вінок. Тоня Матвієнко похвалилася рідкісним фото з дочкою від першого шлюбу

"Як гарно", "Ох, які ж україночки гарні!", "Що за зачіска у чоловіка? Треба терміново міняти", "Які ви красиві", - пишуть фоловери.

Нагадаємо, 23-річна донька Тоні Матвієнко у бікіні позувала на тлі засніженого лісу.