Тоня Матвієнко показала себе без макіяжу

Тоня Матвієнко прихильниця природної краси. Зірка не соромиться показувати себе без макіяжу, навіть якщо у неї видно якісь недоліки. Дочка Ніни Матвієнко похвалилася чесними кадрами і показала свої вади.

Тоня Матвієнко показала себе без макіяжу - today.ua

В особистому акаунті в Інстаграм відома українська співачка поділилася кадрами з авто. Разом зі своєю командою виконавиця подорожує українськими містами і дає концерти. Ролик Тоня Матвієнко зняла посеред путівця в селі Журавники. У кадрі артистка з'явилася зовсім без макіяжу і, судячи з усього, не використовувала фільтри, оскільки видно деякі недоліки.

40-річна зірка може похвалитися красивим молодим обличчям, відсутністю глибоких зморшок, бархатистою, здоровою шкірою. Навіть попри почервоніння на носі, щоках і підборідді виглядає артистка чудово. Тоня Матвієнко показала себе без макіяжу Подібні фото в профілі призводять шанувальників Тоні Матвієнко в захват і збирають масу компліментів. Тоня Матвієнко показала себе без макіяжу

"Красуня", "Така юна", "Молодчинка. Дуже правильно. Люблю жінок, які люблять і поважають свою особистість", "Радує, що ви з натуральної красою", "Зовсім молода і справжня", "Красуня", - пишуть фоловери.

Трохи пізніше в сторіз Тоня Матвієнко показала вже себе з макіяжем, готова виступити перед фанатами. Співачка нанесла тональну основу, щоб зробити колір обличчя рівним, а також намалювала рівні котячі стрілки. Тоня Матвієнко показала себе без макіяжу Нагадаємо, Тоня Матвієнко показала свою підрослу дочку Ніну з новою зачіскою.