Тоня Матвієнко показала свою підрослу дочку Ніну з новою зачіскою

Тоня Матвієнко та Арсен Мірзоян періодично радують шанувальників новими фото і відео зі своїми дітьми. Публіці дуже цікаво спостерігати, як росте їх молодша дочка Ніна, яка дуже схожа на свою зоряну матусю і відому бабусю - свою тезку Ніну Матвієнко.

Тоня Матвієнко показала свою підрослу дочку Ніну з новою зачіскою - today.ua

В особистому акаунті в Інстаграм українська виконавиця раз у раз розповідає про нові захоплення дівчинки, публікує теплі сімейні знімки, показуючи свого чоловіка, маму і дітей.

На цей раз в особистому акаунті в Інстаграм-сторіз Тоня Матвієнко поділилася відеозаписом, на якому можна побачити Ніну молодшу. Разом з дівчинкою зіркова матуся ходила по вечірньому місту і зняла дитину.

Тоня Матвієнко показала, як змінилася її дитина. Раніше дівчинка носила досить довге волосся - нижче лопаток. Але чи то мамі набридло заплітати дочці коси, то чи самій дівчинці, але тепер головку Ніни прикрашає стильне і трендові в цьому році каре довжиною до середини шиї. Тоня Матвієнко показала свою підрослу дочку Ніну з новою зачіскою Всього у Антоніни Матвієнко дві дочки. Першу спадкоємицю Уляну вона народила в досить ранньому віці - 17 років. Зустрівши Арсена Мірзояна, артистка вирішила стати мамою ще раз і на світ з'явилася дівчинка Ніна. А у музиканта є ще двоє синів від першого шлюбу. Тоня Матвієнко показала свою підрослу дочку Ніну з новою зачіскою Нагадаємо, Арсен Мірзоян розповів про плани завести ще одну дитину з Тонею Матвієнко.