Тоня Матвієнко зізналася, як ледь не втратила дитину

Тоня Матвієнко – щаслива мати двох дочок. Старша дівчинка народилася, коли виконавиця сама була ще дуже юною, а другу доньку артистка виховує разом зі своїм чоловіком Арсеном Мірзояном. В інтерв'ю зірка зізналася, що ледь не втратила старшу дитину.

Тоня Матвієнко зізналася, як ледь не втратила дитину - today.ua

Програмі "Викриття. Післямова" відома українська співачка розповіла про події, що сталися, коли її старша дочка ще була маленькою. Коли у 2011 році Тоня Матвієнко брала участь на шоу "Голос країни" на телеканалі 1+1, вона була повністю поглинена своєю роботою. На той момент вона була вже як три роки розлучена з першим чоловіком, і перед нею стояв вибір - або дочка, або концерти та шоу. І вона обрала друге.

"І мені не вистачало часу на Уляну. Та родина її підтримала, сім'я чоловіка, і навіть дійшло до того, що Уляна сказала: "Я йду від тебе, житиму у тата", - розповіла Тоня Матвієнко.

На той момент дівчинці було 12 років. На якийсь час дочка співачки взагалі перестала спілкуватися зі своєю зірковою мамою, і Тоня могла втратити її на зовсім. Згодом Матвієнко закрутила роман з Арсеном Мірзояном, який пішов із сім'ї заради артистки. І незабаром стало відомо, що пара чекає на дитину. Тоня Матвієнко зізналася, як ледь не втратила дитину

"Я можу сказати, що втратила тоді Уляну. Вона взагалі майже перестала зі мною спілкуватися. Тоді була трагедія в моєму житті. Зараз все добре. Вона повернулася до мене жити, коли дізналася, що я вагітна і стану вдруге матір'ю", - розповіла зірка.


Нагадаємо, Тоня Матвієнко та Арсен Мірзоян розповіли про конфлікти у їхній сім'ї після п'яти років шлюбу: “Тут потрібна витримка“.