Тоня Матвієнко зізналася, яка реакція була у мами на її вагітність в 16-річному віці

Тоня Матвієнко вперше стала мамою в дуже юному і навіть ніжному віці. Завагітніла дочка відомої української артистки в 16 років від 23-річного хлопця, з яким зустрічалася на той момент. Через багато років виконавиця зізналася, якою була реакція мами на її ранню вагітність.

Тоня Матвієнко зізналася, яка реакція була у мами на її вагітність в 16-річному віці - today.ua

З дитинства Тоня Матвієнко була оточена любов'ю. Її мама дуже опікала, пестила і плекала, оскільки вона була єдиною дівчинкою в сім'ї після двох братів. А тому, коли дівчина дізналася про вагітність, то не відразу розповіла батькам, бо боялася їх реакції.

Як зізналася Тоня Матвієнко, дізнавшись про поповнення, Ніна Матвієнко скрикнула: "Ура, як добре". Артистка досі вдячна своїй матінці за таку реакцію, а головне підтримку.

"Вона зраділа. Вона нормально цю інформацію сприйняла без всякого чмиріння, обзивання і стресу", - говорить виконавиця.

Тоня Матвієнко зізналася, яка реакція була у мами на її вагітність в 16-річному віці Тоня Матвієнко вийшла заміж за батька своєї дитини - дочка Уляна народилася в 1998 році, але розлучилася через 10 років. Зараз вона одружена зі співаком і переможцем шоу "Голос країни" Арсеном Мірзояном. У другому шлюбі у артистки народилася ще одна донька, яку назвали Ніною. Тоня Матвієнко зізналася, яка реакція була у мами на її вагітність в 16-річному віці Нагадаємо, Тоня Матвієнко показала рідкісне архівне фото своєї знаменитої мами: "Копія моя старша дочка".