Тоня Матвієнко розповіла, як скидає набрані за карантин зайві кілограми

Тоня Матвієнко помітно погладшала, сидячи вдома на карантині. Через відсутність виступів, подорожей і закритих спортзалів навіть зірки набрали зайві кілограми. Співачка розповіла, як багато їй доведеться тепер скидати, і яка дієта їй в цьому зараз допомагає.

Тоня Матвієнко розповіла, як скидає набрані за карантин зайві кілограми - today.ua

Українська співачка, дочка відомої артистки Ніни Матвієнко, розповіла в інтерв'ю про те, як на ній позначився карантин. За словами артистки, за рік вона набрала сім кілограмів, від яких тепер активно позбавляється. Якщо її чоловік Арсен Мірзоян почав бігати вранці, то вона багато часу проводить за прогулянками, напевно, разом зі своєю маленькою дочкою.

Набрані зайві кілограми Тоня Матвієнко все ж планує скинути за допомогою правильного харчування і спеціальної дієти. Артистка харчується кожні дві години, з'їдаючи по 100-150 грам правильної їжі. Картоплю зірка і зовсім виключила з раціону, як і борошняне, і солодке.

Перед сніданком Тоня Матвієнко випиває склянку теплої води з лимоном і через 20 хвилин приступає до прийому їжі. Це може бути, наприклад, яйце і помідор. Перекус у неї складається з печеного яблука або апельсина. Іноді співачка може дозволити собі з'їсти морозиво, але після 18.00 вже не їсть нічого.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Тоня Матвієнко (@tonya_matvienko)

Також артистка стежить за тим, що б лягати спати до півночі, що дуже важливо не тільки для того, щоб організм відпочив, але і спалив якомога більше калорій.

Нагадаємо, Тоня Матвієнко показала нове фото своєї сім'ї. Всю увага привернула молода мама зірки, а також її сивий красень-чоловік.

ДЖЕРЕЛОfakty.ua