Тоня Матвієнко вперше за три місяці війни показала свого чоловіка

Українська співачка Тоня Матвієнко 25 лютого 2022 року виїхала з України. На другий день війни виконавиця вирішила забрати дітей у безпечне місце. Удома залишилися її літні батьки, а чоловік пішов служити до територіальної оборони.

Тоня Матвієнко вперше за три місяці війни показала свого чоловіка - today.ua

Кожен із них виконував свій обов'язок – Тоня захищала дітей, а Арсен – країну. І ось, уперше майже за три місяці війни співачка показала свого чоловіка.

З ним вона зв'язалася по відеозв'язку, поки він їхав за кермом. 43-річний український співак та переможець шоу "Голос країни" коротко підстригся, відмовившись від свого козачого чуба. На його обличчі легка непоголеність і одягнені окуляри для зору у стильній оправі. Тоня Матвієнко вперше за три місяці війни показала свого чоловіка Свою публікацію Тоня Матвієнко супроводжувала піснею гурту Haddaway – I miss you (Я сумую за тобою). У маленькому квадратику можна побачити виконавицю з дочками.

Також артистка зацікавила публікацією зі своєю старшою дочкою. У кадрі 21-річна Уляна грає зі своєю молодшою сестрою – 6-річною Ніною. Дівчата танцюють та посміхаються, а кадри зроблено в аеропорту Берліна.

"Не сумуй (Уляна) скоро знову разом", - зазначила у публікації Тоня Матвієнко.

Тоня Матвієнко вперше за три місяці війни показала свого чоловіка Невідомо, чи кудись відлетіла дівчинка, чи в подорож вирушила її зіркова мама.

Нагадаємо, Олена Зеленська у смокінгу та чорній блузі здійснила рідкісний вихід у світ.