ТОП-3 кращі стрижки для неслухняного волосся, які не вимагають укладання

Власниці неслухняного волосся змушені використовувати багато засобів для укладання й подовгу сидіти біля дзеркала вранці, намагаючись надати нормального вигляду своїй шевелюрі. Стилісти рекомендують не мучитися, а просто зробити правильну стрижку.

ТОП-3 кращі стрижки для неслухняного волосся, які не вимагають укладання - today.ua

Неслухняне волосся - це жорсткі і пористі пасма, які дуже важко піддаються укладанню.

Піксі

Така стрижка підійде любителькам короткого волосся. Піксі виглядає карколомно саме на неслухняному волоссі, яке настовбурчується і стирчить в різні боки. Стрижка підходить для жінок будь-якого віку, прикрасить будь-яку форму голови, а також овал обличчя. Наприклад, якщо у вас видовжене обличчя, то можна зробити піксі з додатковим обсягом з боків, візуально витягнути кругле обличчя дозволить стрижка з загостреними скронями.

ТОП-3 кращі стрижки для неслухняного волосся, які не вимагають укладання Кучерявий боб

Якщо у вас від природи дуже кучеряве волосся, то стрижка боб - однозначно ваш варіант. Ваша зачіска буде виглядати без будь-якого укладання чудово і невимушено. Не варто вирівнювати свої пасма за допомогою спеціального випрямлювача, дрібні кучері зараз на піку популярності.

ТОП-3 кращі стрижки для неслухняного волосся, які не вимагають укладання Андеркат

Така стрижка багатолика, оскільки залишає частину волосся на маківці, залишок шевелюри виголюється. Ви можете виглядати вельми екстраординарно, якщо зачешете волосся на бік або зберете в високий пучок. Але також ви можете виглядати цілком традиційно, якщо розпустите верхні пасма і прикриєте ними поголену частину голови. ТОП-3 кращі стрижки для неслухняного волосся, які не вимагають укладання Дізнайтеся також, які стрижки підходять для всіх типів обличчя. Такі зачіски входять в моду восени 2021 року.