ТОП-3 зачіски, які будь-яку жінку зроблять схожою на француженку

Француженки виглядають доглянуто і привабливо при мінімальних зусиллях. У цьому їм допомагає вміння швидко та безпомилково підкреслити свої достоїнства і приховати недоліки. Зачіска - один з найважливіших елементів зовнішності французької жінки.

ТОП-3 зачіски, які будь-яку жінку зроблять схожою на француженку - today.ua

Природна краса

У Франції особливо актуальна натуральність, тому гладке укладання, зафіксоване великою кількістю лаку або мусу для волосся, це не комільфо. Вимите волосся, що пахне свіжістю і шампунем, просто розчесане та злегка скуйовджене давно вже на піку популярності.

ТОП-3 зачіски, які будь-яку жінку зроблять схожою на француженку Недбале укладання

Якщо француженка збирається на важливий захід, то вона надає своїй зачісці елегантної недбалості. Якої би довжини не було її волосся, вона легким рухом руки робить собі ефектну укладку. Для цього потрібно злегка підкрутити волосся плойкою, а потім надати йому об'єму за допомогою фіксуючого спрею.

ТОП-3 зачіски, які будь-яку жінку зроблять схожою на француженку Боб

У далекі двадцяті роки минулого тисячоліття знаменита Коко Шанель з'явилася на публіці з акуратною стрижкою боб. З тих пір ця зачіска не виходить з моди і завжди актуальна, особливо у Франції. Правильно підстрижений боб-каре не вимагає особливого догляду і навіть в розпатланому вигляді виглядає чудово. Зачіска приховує недоліки обличчя та прекрасно маскує вік. Залежно від форми обличчя боб можна зробити з укороченим або з подовженим чубчиком. ТОП-3 зачіски, які будь-яку жінку зроблять схожою на француженку Дізнайтеся також, яка зачіска підійде кожній жінці і виручить в жарку погоду. Зробити таку укладку дуже просто.