ТОП-4 продукти, через які з'являються прищі на обличчі

Стан нашої шкіри безпосередньо залежить від того, що ми їмо. Лікар-дерматолог розповіла, від яких продуктів потрібно відмовитися, щоб боротися з висипаннями на обличчі. Ці «агресори» активно затримують рідину в організмі та призводять до передчасного старіння.

ТОП-4 продукти, через які з'являються прищі на обличчі - today.ua

Спеціаліст Ольга Лисицина повідала про те, що деякі продукти можуть спровокувати висипання прищів на обличчі. Скоротивши їх вживання, ви допоможете своїй шкірі залишатися здоровою.

Цукор - головний шкідник, що змінює склад шкірного сала. Вживання цукру призводить до втрати антимікотичних, антибактеріальних та інших захисних властивостей. Це призводить до того, що шкіра стає сухою, тьмяною і збезводненою, а також вразливою перед навколишнім середовищем.

За словами медика, печиво, шоколад, тістечка, булочки та інші солодощі - містять величезну кількість цукру. І люди, які намагаються обдурити свій організм, вживаючи замість цукру солодкі фрукти, не змінюють ситуацію. У тих же бананах, винограді, манго і фініках дуже багато фруктози, і її великий обсяг організму дуже складно перетравлювати. В результаті - прищі. ТОП-4 продукти, через які з'являються прищі на обличчі Сіль - біла смерть. Вживання її великої кількості призведе до того, що на ранок можна прокинутися з неприємним набряком на обличчі. Маринади, солоні огірки та помідори, сосиски, пельмені, кетчуп - все це містить максимально допустиму кількість солі, як і фастфуд, чіпси та сухарики. Вміщені в них також глутамат натрію, трансжири, барвники, консерванти та харчові добавки приведуть до зміни складу шкірного сала і негативно позначаться на стані шкіри.

Алкоголь виводить з організму максимальну кількість рідини. Як результат - суха шкіра і передчасні зморшки. Виводячи рідину з організму, алкоголь затримує її в периферичних судинах, що призводить до розширення капілярів, особливо в зоні щік. Також рідина затримується в області нижньої третини обличчя, що може привести до деформації цієї частини та передчасного гравітаційному птозу.

Кава призводить до спазму судин, через що шкіра «недоотримує колосальну кількість кисню». І це плюс до того, що кофеїн змушує організм виділяти більше кортизолу, що знижує роботу імунітету. Неважливо п'єте ви міцний або розведений напій, він все одно погіршує всмоктуваність вітамінів і корисних мінералів. Це призводить до уповільнення синтезу колагену і порушенню регенерації шкіри. ТОП-4 продукти, через які з'являються прищі на обличчі Лікар-дерматолог підкреслила, що пити каву з молоком і цукром взагалі заборонено, оскільки це - «смачний ляпас підшлунковій», від якої вона ще довго не оговтається. А це, як результат, призведе до висипань.

Нагадаємо, медики розповіли, скільки кави може нашкодити нервовій системі.

ДЖЕРЕЛОglavred.info