ТОП-4 найкращих мисливських порід собак у світі

Собак мисливських порід відрізняються веселим і доброю вдачею, з ними цікаво бавитися і неможливо скучити. З цієї причини собак-мисливців заводять не тільки любителі «сафарі», але і звичайні жителі міських квартир.

ТОП-4 найкращих мисливських порід собак у світі - today.ua

Лабрадор ретривер

Собаки цієї породи відмінно плавають і є кращими компаньйонами для мисливців на водоплавних птахів. При цьому, лабрадор ретривер - дуже добра і розумна собака, яка тонко відчуває настрій господаря і ніжно любить дітей.

ТОП-4 найкращих мисливських порід собак у світі Кунхаунд або англійська єнотова гончак

Добродушні і доброзичливі кунхаунд мають відносно врівноваженим і спокійним характером, в порівнянні з іншими мисливськими породами. Для запеклих мисливців англійська єнотова гончак - ідеальний вибір, оскільки вона може полювати в будь-яких умовах, на будь-якій місцевості і на будь-яку здобич (птахів, водоплавних птахів, великих або дрібних диких звірів).

ТОП-4 найкращих мисливських порід собак у світі Епаньоль бретон

Дуже розумні й енергійні собаки, здатності до навчання у них на вищому рівні до самої старості. Епаньоль бретон відшукає здобич на найскладнішій місцевості, невтомний і витривалий.

ТОП-4 найкращих мисливських порід собак у світі Фокстер'єр

Відмінний вибір для сімей, які ведуть активний спосіб життя. Фокстер'єр був виведений для полювання на лисиць, правда, зараз багато хто впевнений, що назва порода отримала завдяки неймовірній хитрості представника цієї породи. Щоб з'ясувати, що знаходиться на столі господаря, вони можуть просто підстрибнути вгору і все «закарбувати» у своїй пам'яті. А стрибають фокстер'єри дуже високо, здається, що вони парять в повітрі на висоті більше метра деякий час, а потім м'яко приземляються на свої тонкі довгі лапи.

ТОП-4 найкращих мисливських порід собак у світі Дізнайтеся також, які породи собак мають найкращі сторожові якості і навички для охорони будинку.