ТОП-4 жіночі стрижки, які безнадійно застаріли і вийшли з моди

Відразу чотири модні в минулому сезоні жіночі стрижки безнадійно застаріли і вийшли з моди. З'являтися на людях з зачіскою, яка стала антитрендом осені 2021 року, вже не варто ...

ТОП-4 жіночі стрижки, які безнадійно застаріли і вийшли з моди - today.ua

Асиметрія

У моді сезону осінь-зима 2021 року рівне каре. Асиметричні форми цієї стрижки складно піддаються укладанню, не виглядають жіночно і природно, тому стали головними антитрендом.

Виголена скронева область

Жінки з поголеною скроневою областю виглядають швидше мужньо, ніж жіночно. У моді елегантність, легкість, ніжність, не варто вибирати зухвалі зачіски, це вже не актуально і не вважається привабливим.

Філіровані пасма

Глибоке філірування пасом позбавляє зачіску природного обсягу і псує волосся. У новому сезоні локони повинні бути блискучими і здоровими, акуратними, немов шовк. Сухі кінчики волосся, що стирчать в різні боки, - це пережиток минулого. Якщо вам личать такі стрижки, то зробіть багатошарове каре або каскад, але без філірування.

ТОП-4 жіночі стрижки, які безнадійно застаріли і вийшли з моди Пряме волосся середньої довжини

Нічим не привабливі зачіски теж не в моді. Рівно підстрижене волосся довжиною до лопаток не дозволять створити цікавий і стильний образ. Восени в тренді короткі стрижки або довга розкішна шевелюра.

Дізнайтеся також про нову ультрамодну зачіску - каскад-метелик. Багатошарова фактурна стрижка від відомого стиліста підійде всім жінкам без винятку.