ТОП-5 продуктів харчування, які зміцнюють чоловіче здоров'я та уповільнюють процеси старіння

У чоловічому раціоні повинні бути продукти харчування, які містять повний комплекс корисних вітамінів і мікроелементів. Це дозволить зміцнити здоров'я організму та уповільнити процеси старіння.

ТОП-5 продуктів харчування, які зміцнюють чоловіче здоров'я та уповільнюють процеси старіння - today.ua

Дієтологи рекомендують чоловікам включати до меню на постійній основі авокадо. У зеленій м'якоті плоду міститься велика кількість мононенасичених жирів, які нормалізують рівень цукру в крові, а фолієва кислота, магній, лютеїн та бета-каротин підтримують нормальне функціонування всіх органів та систем в організмі чоловіків.

Спаржа – для чоловіків це справжній еліксир молодості. Продукт нормалізує роботу ШКТ, захищає від багатьох видів раку, сприяє покращенню настрою та загального тонусу. ТОП-5 продуктів харчування, які зміцнюють чоловіче здоров'я та уповільнюють процеси старіння Активізувати роботу мозку та запобігти погіршенню пам'яті та різних недуг допоможуть зелені овочі та пряна зелень у раціоні. Особливу увагу слід приділити всім видам капусти, шпинату та салату рукола.

Добре виглядати до глибокої старості, відстрочити появу зморшок та зберегти шкіру здорової чоловікам допоможуть ягоди та горіхи мигдалю, оскільки вони містять антиоксиданти, вітаміни С та Е.

Нагадаємо, вчені з'ясували, які продукти харчування сприяють розвитку раку та метастаз. Що краще прибрати з раціону?