Трендовий весняний манікюр з квітковим принтом: 5 кращих ідей

Що може бути краще для весняного манікюру, ніж квітковий принт? Даний дизайн навіть включають в свої нові колекції відомі бренди. Так, наприклад, Simone Rocha доповнила образи прекрасним натуральним манікюром з милими зображеннями квітів.

Трендовий весняний манікюр з квітковим принтом: 5 кращих ідей - today.ua

Найбільш трендовими варіаціями весняного манікюру є ніжність. Попросіть свого майстра з манікюру намалювати різні квіти поверх нюдовї або матової бази. Вибирайте ніжні пастельні відтінки або ж прозорий лак. Виглядає це дуже по-дівочому.

5 ідей трендового весняного манікюру з квітковим принтом

Від Simone Rocha

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Ama Quashie (@amaquashie)

Ірландська дизайнерка прикрасила нігтики своїх моделей прозорим лаком з милими зображеннями квітів. Причому головне - не реалістичність, а навпаки - дитяча манера малювання.

Пелюстки

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Cheri Luxury Press On Nails✨ (@cheripressons)

Як же ніжно виглядає манікюр із зображенням лише частини квітки - його красивих пелюсток. При цьому вони не обов'язково повинні бути барвистими - білий цілком підійде.

Правильний кут

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Stephanie (@jeealee)

Дуже красиво виглядає квітковий манікюр, коли зображення нанесено тільки в одному кутку нігтя. Такий дизайн не виглядає наляписто.

Більше фарб

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від @brigittanails

Ну і не забувайте про барвисті кольори весни: жовтий - сонце, зелений - трава, блакитний - небо. Яскравий манікюр не залишить жодну дівчину непоміченою.

Принти та квіти

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від The Nail Arcadia (@thenailarcadia)

Поєднуйте квітковий принт з будь-яким іншим - смужка, клітинка, гусяча лапка. Головне дотримуйтеся в манікюрі однієї кольорової палітри.

Пропонуємо вам також ознайомитися з головними трендами манікюру 2021 року. Стилісти відзначають, що в моду повертаються золотий френч і металік.