Три гарні зачіски, які підійдуть на вечірку і в офіс, своїми руками за 5 хвилин

Існують види зачісок, які будуть актуальні в будь-якій ситуації. Якщо після роботи ви збираєтеся в ресторан або на вечірку, то зберіть своє волосся з самого ранку в одну з описаних нижче зачісок.

Три гарні зачіски, які підійдуть на вечірку і в офіс, своїми руками за 5 хвилин - today.ua

1. Пучок в формі квітки

Відокремте рівним проділом верхню частину волосся, приблизно третину. Зафіксуйте гумкою. Одержаний хвіст розділіть на дві однакові частини, скрутіть кожну в джгут і переплетіть їх між собою.

Закріпіть гумкою. Закрутіть в спіральний пучок, і акуратно повитягуйте пасма, щоб пучок нагадував квітку.

Три гарні зачіски, які підійдуть на вечірку і в офіс, своїми руками за 5 хвилин 2. Пучок з двох кіс

Розділіть волосся рівним проділом від чола до потилиці, зберіть два високих симетричних хвоста. Розділіть кожен хвіст на два пасма, заплетіть їх в косички. Красиво переплетіть коси між собою і зафіксуйте шпильками.

Три гарні зачіски, які підійдуть на вечірку і в офіс, своїми руками за 5 хвилин 3. Низький хвіст з джгутами

Зберіть верхню частину волосся в низький хвіст і зафіксуйте тонкої прозорої гумкою. Бічні пасма розділіть на кілька пучків, закрутіть кожен в щільний джгутик і закріпіть шпильками з протилежного боку, переплітаючи їх між собою, щоб вони закривали гумку. Таке укладання підійде для будь-якого заходу, а також дуже зручне в повсякденному житті. Три гарні зачіски, які підійдуть на вечірку і в офіс, своїми руками за 5 хвилин Візьміть також на озброєння п'ять зачісок з кіс, красиве і просте плетіння зможе виконати будь-яка дівчина.