Три гарні зачіски на кожен день своїми руками

Автор: Шевченко Лилия

Кожна жінка зобов'язана вміти в лічені хвилини перетворити себе на красуню. Від цього залежить самооцінка, настрій і навіть становище в суспільстві. Візьміть на озброєння три прості зачіски, які можна зробити своїми руками дуже швидко.

Три гарні зачіски на кожен день своїми руками - today.ua

Романтична укладка

Красиве розпущене волосся - це, безумовно, дуже гарно, але пасма іноді падають на обличчя і заважають. Щоб цього уникнути, відокремте два великих локона з двох сторін, закрутіть пальцями в джгути, скріпіть їх гумкою і зафіксуйте невидимками.

Три гарні зачіски на кожен день своїми руками Зачіска «Стильна красуня»

Зберіть верхню третину волосся в хвіст і закріпіть його гумкою в області верхівки. Сформуйте з пасом повітряний недбалий пучок, зафіксуйте шпильками або ще однією гумкою. Дрібні пасма можна злегка повитягували, щоб надати пучку додаткового обсягу.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Три гарні зачіски на кожен день своїми руками Гладка зачіска на будь-який випадок життя

Розчешіть волосся і добре просочіть його мусом для укладання. Потім зберіть пасма в тугий хвіст біля самої основи росту волосся. Закрутіть в пучок і зафіксуйте гумкою. Гладка і сяюча укладка робиться дуже просто, але чудово виглядає в будь-якій ситуації, хоч в офісі, хоч на вечірці.

Популярні зараз

Українцям назвали тарифи на воду з 1 квітня та 1 червня: інформація від водоканалів та НКРЕКП

Мобілізація: в Україні оновили критерії для бронювання працівників на підприємствах

Рецепт вінегрету з секретним інгредієнтом, який зробить салат соковитішим

Оля Полякова повідомила, що її старша дочка знову потрапила до лікарні: “Мені набридло дуже сильно вже“

Три гарні зачіски на кожен день своїми руками Обов'язково дізнайтеся, які жіночі зачіски для довгого волосся втратили свою актуальність в 2021 році. Виходити в люди з такою укладанням не варто.