Три гарні зачіски на кожен день своїми руками

Кожна жінка зобов'язана вміти в лічені хвилини перетворити себе на красуню. Від цього залежить самооцінка, настрій і навіть становище в суспільстві. Візьміть на озброєння три прості зачіски, які можна зробити своїми руками дуже швидко.

Три гарні зачіски на кожен день своїми руками - today.ua

Романтична укладка

Красиве розпущене волосся - це, безумовно, дуже гарно, але пасма іноді падають на обличчя і заважають. Щоб цього уникнути, відокремте два великих локона з двох сторін, закрутіть пальцями в джгути, скріпіть їх гумкою і зафіксуйте невидимками.

Три гарні зачіски на кожен день своїми руками Зачіска «Стильна красуня»

Зберіть верхню третину волосся в хвіст і закріпіть його гумкою в області верхівки. Сформуйте з пасом повітряний недбалий пучок, зафіксуйте шпильками або ще однією гумкою. Дрібні пасма можна злегка повитягували, щоб надати пучку додаткового обсягу.

Три гарні зачіски на кожен день своїми руками Гладка зачіска на будь-який випадок життя

Розчешіть волосся і добре просочіть його мусом для укладання. Потім зберіть пасма в тугий хвіст біля самої основи росту волосся. Закрутіть в пучок і зафіксуйте гумкою. Гладка і сяюча укладка робиться дуже просто, але чудово виглядає в будь-якій ситуації, хоч в офісі, хоч на вечірці.

Три гарні зачіски на кожен день своїми руками Обов'язково дізнайтеся, які жіночі зачіски для довгого волосся втратили свою актуальність в 2021 році. Виходити в люди з такою укладанням не варто.