Три модні зачіски з хусткою замість шпильки своїми руками

Для створення гарних літніх зачісок стилісти рекомендують придбати пару яскравих невеликих хусток. З цим аксесуаром можна в лічені хвилини створити дивовижну укладку, яка підійде для повсякденного носіння, відвідування вечірки і торжества.

Три модні зачіски з хусткою замість шпильки своїми руками - today.ua

Хвіст з хусткою

Найпростіший варіант зачіски з хусткою - це хвіст. Але тут є кілька нюансів. По-перше, виберіть висоту хвоста, який ідеально підходить під ваш овал обличчя. По-друге, підберіть хустку в тон костюма або сукні. І по-третє, після того, як ви зафіксували гумкою хвіст і зав'язали хустку, злегка повитягуйте пасма, щоб зачіска виглядала об'ємною.

Три модні зачіски з хусткою замість шпильки своїми руками Пучок з хусткою

Варіантів цього укладання безліч. Створіть гарний пучок із волосся, для цього можна просто закрутити волосся в "гульку" і зафіксувати гумкою, а можна зробити гарну зачіску з використанням поролонового бублика. Коли укладання буде готове, оберніть навколо пучка складену в кілька разів хустку і зав'яжіть.

Три модні зачіски з хусткою замість шпильки своїми руками Коса з хусткою

Заплетіть фактурну французьку косу, повитягуйте пасма, щоб зробити плетіння більш об'ємним. Зав'яжіть кінчик яскравою хусткою. Також можна в процесі плетіння вплітати складену в довгу смужку хустку. У будь-якому випадку, зачіска вийде дуже привабливою і оригінальною. Три модні зачіски з хусткою замість шпильки своїми руками Навчіться також робити три модні і стильні зачіски на літо з обідком. Проста укладка своїми руками виручить в потрібний момент.