Три модні жіночі стрижки, які надають об'єму тонкому волоссю

Власниці тонкого волосся знають, як важливо і як складно надати зачісці об'єму. На допомогу прийдуть три жіночі стрижки, які зроблять образ розкішним і привабливим.

Три модні жіночі стрижки, які надають об'єму тонкому волоссю - today.ua

Стрижка шеггі

Ця жіноча стрижка прийшла до нас із далеких 70-х років. Багатоярусна "скуйовджена" зачіска виглядає неймовірно природно і задерикувато. Шеггі підходить не лише молодим дівчатам, які хочуть, щоб їхня зачіска виглядала більш об'ємною, а й дорослим жінкам, оскільки допомагає помолодшати років на 10.

Три модні жіночі стрижки, які надають об'єму тонкому волоссю Стрижка андеркат

Зачіска для зухвалих та сміливих осіб, які хочуть виглядати яскраво, стильно та привабливо. Виголені потилиця і скронева область, подовжена чубчик – все це не для боязких скромниць. Стрижка андеркат – ідеальний вибір для власниць тонкого та не об'ємного волосся. Особливо добре виглядає на тонкому волоссі асиметричний андеркат з ефектом рваних кінчиків.

Три модні жіночі стрижки, які надають об'єму тонкому волоссю Стрижка чоппі

Стрижка чоппі - це багатошарова стрижка з більш короткими пасмами на маківці. Зачіска візуально збільшує об'єм тонкого волосся, надає їм трохи недбалого і розпатланого вигляду, немов дівчина щойно прокинулася. Три модні жіночі стрижки, які надають об'єму тонкому волоссю Дізнайтеся також, якому типу волосся та формі обличчя підходить стрижка лонг боб – наймодніша зачіска 2022 року.