Три потужні магнітні бурі накриють Землю до кінця літа: лікарі розповіли, як допомогти організму

До кінця літа 2021 року на Землю обрушиться три магнітні бурі, які вчинять значного впливу на здоров'я і самопочуття метеозалежних людей. Названо найнебезпечніші та найважчі дні липня і серпня.

Три потужні магнітні бурі накриють Землю до кінця літа: лікарі розповіли, як допомогти організму - today.ua

Складний день, а особливо вечір чекає літніх, метеозалежних людей, а також тих, у кого діагностовано хронічні хвороби нервової, серцево-судинної та ендокринної систем.

Зміни магнітного поля Землі, викликані спалахами на сонці, середнього ступеня метеорологи прогнозують ввечері в п'ятницю, 23 липня. Магнітна буря може позначитися на здоров'ї та самопочутті.

Другий етап підвищеної сонячної активності відбудеться в суботу, 24 липня. Магнітна буря буде потужнішою, ніж у попередню добу. Новий геомагнітний шторм прогнозують на 10 серпня. Магнітна буря буде потужною і вплине на самопочуття не тільки на людей з групи ризику, а й на молодих і здорових. Можливі головні болі, нудота і блювота, дратівливість, безсоння і прояв симптомів хронічних недуг.

Три потужні магнітні бурі накриють Землю до кінця літа: лікарі розповіли, як допомогти організму Боятися магнітних бур не варто, до них необхідно правильно підготуватися, тоді якщо їх вплив і буде відчуватися, то зовсім не значно. Відмовтеся за тиждень до і після магнітної бурі від вживання смаженого, мучного і жирного, виключіть з раціону алкоголь, кофеїн і солодощі. Налягайте на натуральну і просту їжу: овочі, фрукти, каші, супи. Пийте достатньо води і трав'яних чаїв.

Лягайте спати і прокидайтеся в один і той же час, нічний відпочинок повинен тривати не менше семи годин. Щовечора перед сном приймайте контрастний душ.

Дізнайтеся також прогноз погоди до кінця літа для України. Природа не жалітиме українців, обрушить на усі регіони аномальну спеку та інші "сюрпризи".