Три покоління краси: Ольга Сумська показала рідкісні фото з мамою і дочками

Ользі Сумській рідко вдається зібрати всю родину за одним столом, оскільки її дочка живе і працює в Москві, а з сестрою вона не спілкується. Але ця довгоочікувана зустріч відбулася на святкуванні 88-річчя мами актриси.

Три покоління краси: Ольга Сумська показала рідкісні фото з мамою і дочками - today.ua

31-річна Антоніна Паперна вперше за багато років приїхала до Києва, і привід для цього був вагомий. Всією сім'єю вони вирушили в гості до бабусі Ганні Іванівні, яка вчора відзначила день народження.

В особистому акаунті в Інстаграм Ольга Сумська показала рідкісний знімок, на якому зображені її дві дочки: Тоня від першого шлюбу і Аня від другого, а також її улюблена матуся.

"Найщасливіші миті в житті ... Святкування 88-річчя нашої матусі, Ганни Іванівни! Многая літа, рідненька! Моя душа, мій всесвіт! Сім'я в обіймах любові! Дякую сердечно всім вам, друзі, за теплі привітання! Зі святом!" - зазначила в публікації українська актриса.

Цікаво те, що на святі не було видно сестри Ольги Сумської. Відомо, що у родичок був конфлікт, який вони винесли на загальний огляд, і тепер жінки не спілкуються.

"Чому без Наталії?", "Вони викреслили її зі свого життя і давно не спілкуються", "Щирі вітання. Тільки Наталії не вистачає в сімейному колі", - крім розпитувань про сестру, багато шанувальників також звернули увагу, наскільки чудово виглядає мама Ольги Сумської: "Яке щастя, матуся красуня", "Яка гарна у вас мама", "Шикарна жінка і шикарно виглядає", "Видно, в кого ви така гарна", "Порода. Красуні", "Які кілька поколінь красивих неймовірних жінок".

Нагадаємо, Ольга Сумська похвалилася інтер'єром своєї нової квартири з мармуровими підлогами і золотими кранами.