Три розкішні зачіски з гумками для середнього і довгого волосся своїми руками

Зачіски з гумками підійдуть для власниць довгого і середнього волосся. Для створення розкішної святкової укладки знадобиться лише упаковка тонких гумок та гребінець.

Три розкішні зачіски з гумками для середнього і довгого волосся своїми руками - today.ua

Об'ємне плетіння

Проста у виконанні, але дуже красива укладка, яка підійде для святкових вечірок та урочистих виходів у світ. Відокремте два тонкі пасма у скроневих областей і одне - по центру. Зберіть в хвіст та зафіксуйте гумкою, трохи вище місця фіксації розділіть волосся на дві частини і протягніть крізь отвір пасма. Трохи нижче знову з'єднайте дві прядки з боків і одну по центру, знову протягніть хвіст крізь отвір над гумкою. Продовжуйте плести до тих пір, поки дозволяє довжина волосся.

Три розкішні зачіски з гумками для середнього і довгого волосся своїми руками Грецька укладка

Розчешіть волосся, потім надіньте тонкий грецький ободок-пов'язку. Пасма біля скронь акуратно підверніть під пов'язку, а решту волосся заплетіть в гарну косу.

Три розкішні зачіски з гумками для середнього і довгого волосся своїми руками Зачіска на випускний або весілля

Ця зачіска, мабуть, найпростіша з усіх можливих. Її можна зробити на кожен день, а можна прикрасити красивими шпильками, тоді укладання перетворюється в шикарну зачіску для найурочистіших випадків.

Зберіть верхню частину волосся і зафіксуйте гумкою, трохи нижче зберіть ще один шар волосся і знову зберіть гумкою в хвіст. Повторіть 3-4 рази. Додайте відповідні аксесуари або залиште, як є. Три розкішні зачіски з гумками для середнього і довгого волосся своїми руками Візьміть також на озброєння кілька універсальних зачісок на літо. Прості і зручні укладання.