Три найкращі зачіски під шапку: як зробити красиве укладання самостійно

На вулиці холоднішає з кожним днем, пора задуматися про покупку нової шапки, а також про те, яку зачіску зробити під неї. Адже укладання повинне мати гарний вигляд як з шапкою, так і після того, як головний убір доведеться зняти.

Три найкращі зачіски під шапку: як зробити красиве укладання самостійно - today.ua

Легкі хвилі

Якщо у вас довге волосся, то накрутити їх на бігуді - буде ідеальним рішенням. Чисте волосся розчешіть, завийте кінчики приблизно від рівня плечей. Така зачіска буде прикрашати вас на вулиці, доповнюючи головний убір. Укладання ніяк не постраждає від впливу шапки, вам залишиться лише розчесатися, прийшовши в офіс.

Джгути і коси

Якщо волосся заплетене в тугі джгути або коси, то ніяка шапка не зможе їх розплести і пошкодити. Таке укладання потребує деякої вправності, але навчитися буде зовсім не складно. Зачіска підходить як молодим дівчатам, так і жінкам, головне, правильно підібрати образ.

Три найкращі зачіски під шапку: як зробити красиве укладання самостійно Низький хвіст або пучок

Зберіть волосся в тугий низький хвіст. Далі можете вибирати - залишити все як є або закриття пасма в пучок. У будь-якому випадку, під шапкою ні хвостику, ні пучку нічого не загрожує.

Дізнайтеся також, кому підійде нова модна зачіска каскад-метелик. Стрижка, яка була створена відомим дизайнером, швидко набула популярності в світі.