Три наймодніші та стильні зачіски на літо зі шпильками за 5 хвилин своїми руками

Навіть найпростішу і нехитру зачіску можна перетворити в шедевр, якщо використовувати правильні аксесуари. Стилісти показали три наймодніші і найпривабливіші укладання зі шпильками.

Три наймодніші та стильні зачіски на літо зі шпильками за 5 хвилин своїми руками - today.ua

Вишукана зачіска з тонкою шпилькою

Накрутіть волосся на бігуді, щоб вийшли великі хвилі. Розчешіть пасма, заколіть шпилькою і зафіксуйте лаком для волосся.

Якщо у вас намічається святковий захід, то додатково можна прикрасити зачіску блискітками, використовуючи спеціальні засоби для волосся.

Три наймодніші та стильні зачіски на літо зі шпильками за 5 хвилин своїми руками Зачіска "Перловий розсип"

Для цієї зачіски вам знадобиться кілька красивих заколок з перлинами. Аксесуари можуть бути різними за формою, але обов'язково в одній колірній гамі і в одному стилі. Розчешіть волосся, розділивши їх проділом, потім закріпіть шпильками пасма уздовж лінії лоба до скроневої області. Зачіска буде виглядати красиво і незвично як з прямим, так з накрученим на бігуді волоссям.

Три наймодніші та стильні зачіски на літо зі шпильками за 5 хвилин своїми руками Укладання "Молодіжне"

Якщо ви смілива і стильна дівчина, то сміливо приміряйте такий образ. Якщо у вас довге волосся, то зберіть їх в низький хвіст на потилиці, якщо коротке - то просто зачешіть тому. Прикрасьте зачіску невидимками, закріплюючи їх групами в різних місцях і напрямках. Три наймодніші та стильні зачіски на літо зі шпильками за 5 хвилин своїми руками Дізнайтеся також, як зробити зачіску, яка буде візуально робити обличчя вужчим.