Три найгірших начальника по знаку Зодіаку, яким не притаманні лідерські якості

Якщо вас не влаштовує ваше начальство, можливо, він або вона є представником одного з трьох знаків Зодіаку, яких астрологи назвали найгіршими керівниками. Через риси характеру і відсутність лідерських якостей, вони просто не можуть стати хорошими наставниками і курирувати всі важливі процеси. Хто ж вони ці нездари?

Три найгірших начальника по знаку Зодіаку, яким не притаманні лідерські якості - today.ua

Найгірші начальники по знаку Зодіаку

Риби

Астрологи вважають, що представники цього знака є найгіршими начальниками з усіх, оскільки у них просто недостатньо якостей, властивих лідеру. Риби - мрійливі люди, які майже завжди знаходяться на своїй хвилі. Вони не зібрані і не цілеспрямовані, а тому цілком можуть забути про важливі події навіть не видати зарплату в строк. У них не виходить контролювати дисципліну в колективі. Через свою доброту їм досить важко буде розпрощатися з некомпетентним співробітником.

Близнюки

Представники цього знака більше говорять ніж роблять. Їх комунікативні якості допоможуть їм на зустрічі з потенційними клієнтами, якщо вона взагалі відбудеться, оскільки через свою безвідповідальність Близнюки і зовсім можуть не з'явитися. Як то кажуть, обіцяного три роки чекають, але від начальника-Близнюка взагалі мало чого можна дочекатися. Усі прохання співробітників вони пропускають повз вуха.

Рак

Народжені під цим знаком люди не прагнуть стати біля керма. Однак якщо це все ж сталося, то вони будуть ніякими лідерами. Начальник-Рак не хоче брати на себе зайву відповідальність і вже тим більше відповідати за когось або за весь проєкт. Давши комусь завдання, представники цього знака будуть контролювати роботу, не зможуть стояти осторонь і в кінцевому підсумку все одно все перероблять самі.

Нагадаємо, астрологи назвали п'ять знаків Зодіаку, які живуть довше інших.