Три способи надійно закрити вибите після обстрілу вікно

Автор: Шевченко Лилия

Військові дії завдають серйозної шкоди будинкам мирних жителів. У тих містах та селах, де звучать стрілянина та вибухи, людям доводиться шукати можливість закрити вибите вибуховою хвилею скло у вікнах будинків та квартир.

Три способи надійно закрити вибите після обстрілу вікно - today.ua

Харчова плівка

Це, мабуть, найпростіший, але ефективний спосіб закрити пошкоджені вікна та балконні двері. Відкрийте стулки та обмотайте в кілька шарів харчовою плівкою так, щоб вона повністю закривала отвір. Зафіксуйте конструкцію скотчем, щоб вона щільніше трималася, і закрийте стулки. Цей спосіб підходить у тих випадках, коли постраждали тільки шибки, а віконні рами залишилися цілими.

Картон

Щоб захистити картонні листи від вологи, можна обернути їх плівкою або обклеїти з усіх боків скотчем. Прикріпіть підготовлені картонні заготовки до віконних рам за допомогою тонких цвяхів або шурупів.

Три способи надійно закрити вибите після обстрілу вікно Листи ДСП або фанери

Виконайте необхідні виміри і розріжте фанерні листи, підійдуть гіпсокартон, сендвіч-панелі або ДСП, так, щоб вони повністю закривали віконний або дверний отвір. Прикріпіть фанеру до віконних рам за допомогою цвяхів або шурупів.

Популярні зараз

Дехто з українців не знає про щомісячну доплату до пенсії 900 гривень: хто може на неї претендувати

Зеленський звернувся до українців: “Ми боремося проти страшного ворога“

Українцям повідомили про скорочення відключень світла: коли очікувати на покращення ситуації

Українців попередили про різке подорожчання квартир до кінця року

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

У холодну пору року забити вікна фанерою рекомендують із двох боків, а між ними прокласти поролон або утеплювач. Якщо сильно пошкоджена віконна рама, прибивати цвяхами фанеру слід до стіни всередині будинку.

Нагадаємо, дослідження показали, скільки українців готові повернутися додому з країн ЄС одразу після завершення бойових дій.