Три трендові зачіски для жінок за 40, які молодять

Надто довгі і занадто короткі зачіски протипоказані жінкам старше 40 років, оскільки старять і підкреслюють недоліки. Стилісти запевняють, що оптимальною довжиною є довжина до плечей або на пару сантиметрів нижче. Пропонуємо вам спробувати одну з трьох трендових стрижок 2022 року, які прикрасять та зроблять молодше.

Три трендові зачіски для жінок за 40, які молодять - today.ua

Красиві зачіски для жінок за 40, які дуже молодять

Піксі з чубчиком

Три трендові зачіски для жінок за 40, які молодять Напевно, єдина коротка стрижка, яка справді прикрашає жінку після 40-ка. Дуже багато жінок стикаються з проблемою випадання волосся, з віком локони рідшають і вже не можуть похвалитися колишнім об'ємом. У такому разі піксі саме те, що потрібно, оскільки ця стрижка візуально додає волоссю густоти. Чілку можна зробити класичною довжини або подовженої, косою або рваною, але в жодному разі не вкороченою або ідеально рівною.

Подовжене каре

Три трендові зачіски для жінок за 40, які молодять Для жінок після сорока довжина до плечей або на пару сантиметрів нижче є оптимальною. Подовжене каре прикрасить абсолютно будь-яку представницю прекрасної статі, оскільки підходить для будь-якого типу волосся та форми обличчя.

Асиметричний боб

Три трендові зачіски для жінок за 40, які молодять Додати нотку сучасності, зухвалості та кокетства у свій образ жінки після сорока можуть за допомогою асиметричної зачіски. Але не треба кидатися з крайнощів у крайнощі. Робіть м'яку асиметрію, що дозволить приховати недоліки та скинути кілька років.

Нагадаємо, стилісти назвали сім стильних зачісок на літо під капелюх, кепку, хустку та панаму.