Три ультрамодні зачіски, які будуть в тренді восени 2021 року

Восени 2021 року на піку популярності будуть три зачіски. Кожен з цих ультрамодних образів зробить жінку будь-якого віку привабливою і чарівною в очах чоловіків.

Три ультрамодні зачіски, які будуть в тренді восени 2021 року - today.ua

Каре з укороченим чубчиком

Довжина і форма стрижки каре в новому сезоні осінь-2021 можуть бути будь-якими, але головною "родзинкою", яка зробить зачіску ультрамодною, буде прямий укорочений чубчик.

Ще один варіант - це зібрати волосся у високий хвіст, тоді укорочений чубчик додасть зачісці витонченості. Три ультрамодні зачіски, які будуть в тренді восени 2021 рокуТри ультрамодні зачіски, які будуть в тренді восени 2021 року

Бічний проділ

Гладко зачесане волосся з боковим проділом - ще один модний тренд осені. Зовсім не важливо, якої довжини у вас волосся і як воно підстрижене, головне, зробити проділ збоку. Закріпити пасма можна лаком для волосся або красивими шпильками. Саме таке укладання було найпопулярнішим на модних показах осінніх колекцій знаменитих Будинків моди.

Три ультрамодні зачіски, які будуть в тренді восени 2021 року Стрижка маллет

Наймодніша стрижка 80-х років повернулася на модний олімп. Зачіска маллет знову зайняла лідируючі позиції на модних подіумах і прикрашає образи знаменитих красунь. Така стрижка не вимагає складного укладання, завжди виглядає яскраво і привабливо. Три ультрамодні зачіски, які будуть в тренді восени 2021 року Дізнайтеся також, які модні стрижки підходять для тонкого і ослабленого волосся. Ідеальний варіант для дівчат, які хочуть надати обсягу зачісці.