Три жінки за знаком Зодіаку, здатні підкорити будь-якого чоловіка

Напевно в кожній компанії або колективі є жінка, на яку звернені всі чоловічі погляди. Представники сильної статі приносять їй чашечку кави, завжди дають вогнику тільки вона збереться закурити, і готові її розсмішити. Ця жінка не завжди красуня, не завжди модниця. Але є в ній щось сильне і цікаве, що так притягує чоловіків. Астрологи розповіли, у представниць якого знака Зодіаку є ця сила.

Три жінки за знаком Зодіаку, здатні підкорити будь-якого чоловіка - today.ua

Три жінки за знаком Зодіаку, здатні підкорити будь-якого чоловіка

Діва

Діва - природжена берегиня домашнього вогнища. Представниці цього знаку - втілення жіночності, а їх мова ллється як пісня солов'я. Попри те, що чоловіки не люблять педантичних жінок, Діва заповнює цей грішок комунікативними навичками і добре розвиненою інтуїцією. Після навіть короткої бесіди з Дівою чоловік буде зачарований, і зробить все, щоб добитися її розташування і хоча б ще разок поспілкуватися.

Терези

Розумні, веселі й чарівні представниці цього знака Зодіаку складуть відмінну пару будь-якому чоловіку, і вони це розуміють. Вона знає, як тримати себе в суспільстві, як доглядати за собою і як завжди виглядати на всі сто. Завдяки надзвичайному інтелекту Терези завжди знають, що і коли сказати, а коли краще промовчати. Також ці дами просто тигриці в ліжку.

Риби

Риби - переможниці цього рейтингу. Їх чоловіки вважають своєю найкращою партією. Якщо йому вдалося домогтися руки і серця жінки-Риби, то щастя у нього в кишені. Адже представниці цього знака Зодіаку вірні, дбайливі і чуттєві. Вони бережуть психологічне здоров'я чоловіка, не влаштовуючи йому істерик через дрібниці і не читаючи нотацій.

Нагадаємо, астрологи назвали чотири найбільш набридливих жінок за знаком Зодіаку, які здатні довести будь-якого чоловіка до сказу.

ДЖЕРЕЛОmk.ru