Три жіночі зачіски, які будуть на піку моди восени 2021 року

Модні дизайнери представили зачіски, які будуть на піку популярності восени 2021 року. В моду входить кілька стильних видів укладання волосся, які легко зможе відтворити на своїх волоссі кожна жінка.

Три жіночі зачіски, які будуть на піку моди восени 2021 року - today.ua

Зачіска "Під лінійку"

У новому осінньому сезоні в тренді буде зачіска, яка є одночасно максимально простою та досить складною. Рівний нижній зріз, ідеально прямий проділ і гладке шовковисте волосся.

Здавалося б, що тут складного, але насправді, для досягнення дзеркальної гладкості доведеться використовувати спеціальні розгладжуючі засоби для догляду за волоссям, а також додатково вирівнювати пасма спеціальною праскою.

Три жіночі зачіски, які будуть на піку моди восени 2021 року Високий пучок

Високий об'ємний пучок, розміщений майже на самій маківці, черговий "писк" моди сезону осінь 2021 року. Зробити його нескладно, головне добре зафіксувати і укласти волосся, щоб зачіска виглядала пишно. Додатково можна прикрасити високий пучок красивою гумкою або шпилькою.

Три жіночі зачіски, які будуть на піку моди восени 2021 року Стрижка боб

Ця зачіска ніколи не виходить з моди, але в 2021 році в осінній період вона може набувати будь-якої форми. Укорочений або подовжений боб можна сміливо урізноманітнити незвичайним фарбуванням, асиметрією, укладаючи хвилями або ідеально випрямляючи пасма. Три жіночі зачіски, які будуть на піку моди восени 2021 року Дізнайтеся також, які три гарні зачіски можна зробити за 10 хвилин. Прийомами такої укладки повинна володіти кожна жінка.