Три жіночі стрижки на середню довжину волосся, які молодять та освіжають образ

У моду входять жіночі стрижки на середню довжину волосся, які зроблять будь-яку представницю прекрасної статі значно молодшою за свої роки. Така зачіска не вимагатиме складного укладання, достатньо вимити і висушити волосся феном.

Три жіночі стрижки на середню довжину волосся, які молодять та освіжають образ - today.ua

Подовжений боб

Градуйовані пасма стрижки лонг боб чудово приховують недоліки шкіри обличчя та шиї, при цьому овал обличчя візуально витягується. Уникайте укладок з ідеально прямим волоссям, якщо ви старше сорока років або маєте проблеми із зайвою вагою. Ідеальним вибором буде пишний подовжений боб з косою філірованим чубчиком або прямим прорідженим чубчиком.

Три жіночі стрижки на середню довжину волосся, які молодять та освіжають образ Каскад

Класика жанру – градуйовані пасма стрижки каскад, яка підходить жінкам різного віку і дозволяє завжди виглядати доглянуто та привабливо. Щоб стрижка приховувала вік та освіжала образ, варто приміряти каскад середньої довжини або трохи вкорочений. "Драбинка" в області обличчя дозволить наблизити форму обличчя до овалу і зробити візуально ідеальною.

Три жіночі стрижки на середню довжину волосся, які молодять та освіжають образ Стрижка рапсодія

У цієї стрижки трохи подовжені нижні пасма, а верхні стрижуться "драбинкою". Зачіска візуально надає особі витягнутої форми овалу, дозволяє прибрати посічені кінчики, щоб волосся в цілому виглядало живим і здоровим. Три жіночі стрижки на середню довжину волосся, які молодять та освіжають образ Дізнайтеся також, як підібрати стрижку боб для жінок різного віку, щоб отримати модний і свіжий образ.