Три жіночні зачіски за 10 хвилин: секрети укладання, якими повинна володіти кожна жінка

Кожна жінка повинна вміти без сторонньої допомоги вміти в лічені хвилини привести своє волосся в порядок. Пропонуємо вам три жіночні зачіски, які підійдуть на будь-який випадок життя.

Три жіночні зачіски за 10 хвилин: секрети укладання, якими повинна володіти кожна жінка - today.ua

1. Грецька укладка

Ретельно розчешіть волосся гребінцем і зберіть верхню частину пасом в гладкий хвіст. Злегка відтягніть гумку вниз, виконайте пальцями отвір близько верхівки і простягніть крізь нього хвіст з виворітного боку. Нижню частину шевелюри також зберіть в хвіст і протягніть його крізь отвір над гумкою. Далі зафіксуйте вільні кінчики красивою об'ємної шпилькою або крабиками в тон наряду.

Три жіночні зачіски за 10 хвилин: секрети укладання, якими повинна володіти кожна жінка 2. Ажурна "черепашка"

Відокремте верхню частину волосся, закріпіть гумкою в хвіст. Підхопіть невеликий локон у скроневій ділянці, скручуйте в джгутик, постійно додаючи невелике пасмо. Джгутики повинні закрити собою кромку зібраного раніше хвостика. Повторіть процедуру з іншого боку.

Нижню частину волосся розділіть на невеликі локони і по одному обертайте навколо верхнього джгута. Кінчики ховайте всередину. Додатково повитягуйте пасма, щоб надати зачісці об'єм. Зафіксуйте готову зачіску лаком для волосся. За бажанням, прикрасьте красивою елегантною шпилькою, щоб надати укладанню святкового вигляду.

Три жіночні зачіски за 10 хвилин: секрети укладання, якими повинна володіти кожна жінка 3. Зачіска "Аврора"

По суті, це об'ємний пучок, який зробити зовсім не складно. Така зачіска підійде жінкам будь-якого віку і буде відмінно гармоніювати з будь-яким стилем в одязі.

Зберіть вільний низький хвіст, зафіксуйте його гумкою. Тепер підхопіть кінчик хвоста і починайте його загортати, укладаючи над гумкою. У вас повинен вийти своєрідний овал з волосся. Закріпіть укладку невидимками. Занадто гладко зачісувати пасма не варто, зачіска "Аврора" має на увазі художній безлад на голові, що робить її об'ємною та привабливою. Три жіночні зачіски за 10 хвилин: секрети укладання, якими повинна володіти кожна жінка Нагадаємо, раніше експерти краси розповіли, які три зачіски будуть в моді восени 2021 року.