“Тупі та кінчені“: Сергій Притула розповів, чому росіяни сліпо вірять усьому, що говорять по телевізору

У Мережу раз у раз потрапляють перехоплені розмови російських окупантів, які дзвонять своїм дружинам і матерям. Те, як вони спілкуються, і що обговорюють, викликають в українців та всього світу лише жалість та ненависть до цих людей. На одну з таких перехоплених розмов відреагував Сергій Притула, який нарікав на дурість нації, яка на нас напала.

“Тупі та кінчені“: Сергій Притула розповів, чому росіяни сліпо вірять усьому, що говорять по телевізору - today.ua

Український шоумен здивувався тому, як росіяни спілкуються з власними матерями і як вони відповідають – скільки матюків в їхньому спілкуванні, що демонструє рівень їхнього інтелекту. Сам же Сергій Притула зізнається, що за 40 років свого життя жодного разу не промовив при матері лайливого слова.

"Слухаючи всі ці "мама, б*я, нах…й, нас тут раз*бали" і "синок, еб*ште там, сук*, н*хуй", я розумію, що ми маємо справу з зовсім кінченим та варварським народом. Не те, щоб я раніше про це не здогадувався, але це стало ще однією сатисфакцією. Люди, які в розмові з матерями фонтанують генітальною лексикою, є на всю голову відбитими. Так само, як і їхні матері, які породили їх і вважали за норму подібний стиль спілкування", – написав Сергій Притула.

Дивує також і те, скільки ненависті у "братського народу" до українців. Те, як люди, роками зомбовані своїм телебаченням та кремлівською пропагандою, бажають смерті, підтримують війну та вважають себе доблесними визволителями та рятівниками. “Тупі та кінчені“: Сергій Притула розповів, чому росіяни сліпо вірять усьому, що говорять по телевізору

"Вони у всіх бідах і далі звинувачуватимуть українців, на яких самі напали. Тому що тупі. Тому що кінчені. Тому частина з них стане перегноєм на наших полях. А решта нічого не зрозуміють, але покірно приймуть голод, смуту, карткову систему, арешти та розстріли в Росії. Тому що тупі. Тому що закінчені. Бо є історична традиція. Це не народ. Це ракова виразка планети. І ми видаляємо метастази", – зазначив Сергій Притула.

Нагадаємо, Світлана Лобода втратила українське громадянство: де зараз живе співачка.