“У нас не гірше“: Оля Полякова показала, де відпочиває на новорічних канікулах

Оля Полякова вирішила похвалитися як вона проводить новорічні канікули. Артистка поділилася роликом, похвалившись снігом за вікном, коли вона гріється біля каміна.

“У нас не гірше“: Оля Полякова показала, де відпочиває на новорічних канікулах - today.ua

Поки Надя Дорофєєва та Володимир Дантес, Потап та Настя ніжаться на сонечку у Мексиці, Катя Осадча та Юрій Горбунов – у Таїланді, Влад Яма – у Майамі, Злата Огневич - в Африці, а Надія Матвєєва - на Мадейрі, Оля Полякова зайнята своїм господарством.

Успішна українська виконавиця вирішила не їхати за межі країни, а поїхала лише до передмістя Києва, де має розкішну дачу. Тут у неї просторий двоповерховий будинок з усім необхідним, господарство, город, скотний двір, причал зі своєю яхтою, стайня та нова засклена прибудова.

В особистому акаунті в Інстаграм Оля Полякова опублікувала ролик, зроблений у кімнаті, де вона найчастіше проводить час. “У нас не гірше“: Оля Полякова показала, де відпочиває на новорічних канікулах

"Доброго ранку! Так, я дивлюся відео наших усіх прекрасних селебрітіс з островів, і вони постять такі красиві краєвиди. А в нас тут не гірше! Не гірше. Ось так це чудово, як це чудово", - зазначила в публікації Оля Полякова.

“У нас не гірше“: Оля Полякова показала, де відпочиває на новорічних канікулах Тут у зірки все виконано у світлих тонах, вікна виходять на Дніпро, стоїть великий камін, у якому завжди горить вогонь, м'які затишні меблі та обідній стіл. У цьому місці співачка дуже часто збирає гостей та своїх подружок.

Нагадаємо, Оля Полякова показала рідкісне фото із дружиною Олега Винника із чана в купальниках.