“У сина інша мета“: Тіна Кароль здивувала фото 12-річного Веніаміна з кубком

Тіна Кароль зробила все, щоб її син отримав найкращу освіту. Для цього українська артистка відправила Веніаміна в Англію, де він має престижне навчання в Repton Preparatory School.

“У сина інша мета“: Тіна Кароль здивувала фото 12-річного Веніаміна з кубком - today.ua

В особистому акаунті в Інстаграм-сторіз відома співачка поділилася новим фото 12-річного сина. У кадрі хлопчик з'явився в темно-синьому костюмі, піджаку з нашивкою школи, білій сорочці та краватці. Його образ, як завжди, завершують окуляри з діоптріями. Веніамін зображений, судячи з усього, на сходах свого навчального закладу, а перед ним стоїть кубок.

"Моє все. За досягнення в школі", - зазначила горда матуся в публікації.

Хлопчик народився у 2008 році від продюсера Євгена Огіра. Чоловік помер, коли дитині було 5 років. Причиною смерті став рак. Попри всі спроби, операції і лікування за кордоном врятувати чоловіка Тіни Кароль не вдалося. “У сина інша мета“: Тіна Кароль здивувала фото 12-річного Веніаміна з кубком Артистка поклала всі свої сили, щоб підняти на ноги сина і подарувати йому щасливе майбутнє.

"Маман естраду підкорила, у сина мета інша в тому, щоб пізнати науку, в тому ж сила, в століття кібернетики живемо", "Розумник", "Молодець, Вєня, радуй маму", "Мамина гордість і захист", "Дуже розумний хлопчик , кожен раз радію твоїм успіхам, в тому середовищі зовсім все по-іншому, але ти зміг!", "Як же він схожий на тата !!! Удачі Веніаміну в новому навчальному році!", "Який хлопець росте", - захоплюються шанувальники.

Нагадаємо, Тіна Кароль показала свого підрослого сина в вишиванці і шароварах.