“Вбивають наших бабусь“: Доктор Комаровський розповів, чим небезпечні серцеві краплі

Автор: Шевченко Лилия

Відомий український лікар-педіатр закликає українців не зловживати серцевими краплями. Доктор Комаровський заявив, що такі препарати не використовуються у світі, а їх застосування може призвести до інсульту чи інфаркту.

“Вбивають наших бабусь“: Доктор Комаровський розповів, чим небезпечні серцеві краплі - today.ua

Медик і телеведучий Євген Комаровський розповів, що популярні в нашій країні серцеві краплі та капсули серйозно підривають здоров'я людей. До складу таких препаратів входять потужні заспокійливі компоненти, що дає лише тимчасовий ефект.

Якщо в людини почалися болі в серці, то їй потрібні не "крапельки". Необхідно якнайшвидше пройти обстеження у спеціаліста та поставити діагноз. Лікар оцінить артеріальний тиск, стан серцевого м'яза, досліджує ритм серця. На підставі отриманих даних, лікар дасть рекомендації пацієнтові щодо зміни способу життя, фізичних навантажень, харчування, обмеження кількості солі тощо.

За необхідності, зазначив Доктор Комаровський, буде призначено лікування, щоб покращити кровообіг серцевого м'яза, стабілізувати артеріальний тиск, стабілізувати ритм серця.

Популярні зараз

Українцям масово підвищать зарплати: названо нові суми

Пенсії перерахують з 1 червня: кому з українців додадуть 999 грн

Стало відомо, чи вилучатимуть для ЗСУ автомобіль, якщо він один у власника

В Укренерго ухвалили рішення щодо відключень електроенергії

“Вбивають наших бабусь“: Доктор Комаровський розповів, чим небезпечні серцеві краплі Євген Комаровський висловив думку, що всілякі серцеві крапельки, які бабусі в Україні так люблять собі прописати та пити, збільшують кількість серйозних наслідків, включаючи інсульт та інфаркт.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Я вважаю, що всі ці серцеві крапельки, які не використовуються в жодній країні з цивілізованою охороною здоров'я і не входять до жодного цивілізованого протоколу лікування, просто вбивають наших бабусь", - заявив Доктор Комаровський.

Нагадаємо, раніше Євген Комаровський розповів, що новий штам Омікрон небезпечний для людей із добрим імунітетом.