Вчені назвали людей, яким протипоказана кава

Попри те, що кава багата різними речовинами, що сприятливо впливають на організм, існує група людей, яким вживання напою протипоказане. Вчені опублікували результати дослідження, в якому брали участь більше ніж 300 тисяч осіб.

Вчені назвали людей, яким протипоказана кава - today.ua

За інформацією дослідників Південно-Австралійського університету, кофеїн може бути небезпечним для людей, які мають генетичну схильність до проблем з суглобами та ожиріння.

Завершивши дослідження, в якому брали участь понад 300 тисяч осіб, вчені прийшли до висновку, що на те, як організм реагуватиме на каву, прямо пов'язано з генами людини.

Стало відомо, що кофеїн не рекомендується і навіть може нести небезпеку людям, що мають схильність до артрозу, хвороби суглобів і ожиріння. Вживання підбадьорливого напою може прискорити розвиток або ускладнення даних проблем зі здоров'ям. Вчені назвали людей, яким протипоказана каваХай там що, будь-кому, навіть здоровій людині, не рекомендується споживати більше ніж 4-6 чашок кави на добу. В іншому випадку це може спричинити небезпечні наслідки.

Нагадаємо, кава в помірних кількостях служить потужним засобом профілактики небезпечних захворювань, збільшуючи тривалість життя і покращуючи її якість. Вчені зробили висновок, скільки можна випивати напою в день, щоб не нашкодити собі.