Вчені назвали термін, на який можна залишати кішок вдома самих

Багато господарів впевнені, що їдучи кудись на кілька днів, вони спокійно можуть залишити кішку одну вдома, давши їй їжі і води більше норми. Але вчені впевнені, що це не так. Експерти розповіли, на який термін можна залишити тварину на самоті вдома.

Вчені назвали термін, на який можна залишати кішок вдома самих - today.ua

З огляду на відстороненість і незалежність кішок багато людей впевнені, що тварини не потребують особливої опіки. Саме тому, вихованців без проблем залишають вдома одних на кілька днів. Але, за словами вчених, пухнасті улюбленці потребують любові і ласки не менш ніж собаки.

Максимальний термін, на який кішку можна залишити одну вдома, кажуть експерти, це доба - 24 години. Також не варто залишати занадто багато їжі в мисках, оскільки на нервах тварина може переїсти і це може спричинити проблеми зі шлунково-кишковим трактом. Перебуваючи на самоті понад добу, у вихованця можуть виникнути проблеми з психікою або він може травмуватися. Як наслідок у них виникає блювання, втрата апетиту, діарея і сечовипускання повз лотка. Вчені назвали термін, на який можна залишати кішок вдома самих Але є вихід - зооняня. Їй може бути хто завгодно. Якщо ваша кішка доброзичлива, то сусіди або волонтери підійдуть, а якщо ні, то краще попросити друзів і родичів, з якими пухнастик вже знаком. Найкраще, якщо людина буде приходити двічі на день, щоб перевірити тварину, поміняти їй воду, насипати корм, якщо потрібно, і прибрати лоток. Не зайвим буде приділити вихованцеві увагу - пограти з ним або погладити.

Нагадаємо, експерти назвали 10 найбільш рідкісних штучно виведених порід кішок.