Добриво для моркви: чотири етапи підживлення для отримання добрих урожаїв

Автор: Шевченко Лилия

Виростити велику та солодку моркву досить просто. З невеликої ділянки можна зібрати рясні врожаї коренеплодів, якщо вчасно і правильно підгодувати кущики.

Добриво для моркви: чотири етапи підживлення для отримання добрих урожаїв - today.ua

Морква погано переносить нестачу корисних речовин у ґрунті, але й у разі перегодівлі овоч виростає несмачним. Для отримання великих та солодких плодів необхідно підгодовувати морквяну грядку калійними добривами.

Перше підживлення моркви слід вносити через три тижні після появи сходів. У 10 літрах води розчиніть по 15 г калімагу та сечовини. Отриманим розчином полийте кущики.

Друге підживлення проводиться через 15-20 днів після першого. Нітрофоску вносять у ґрунт на морквяній грядці з розрахунку 50-60 грамів на один кв. м. посадкової площі. Це складне мінеральне азотно-фосфорно-калійне добриво, яке сприяє швидкому зростанню та накопиченню цукрів у коренеплодах. Добриво для моркви: чотири етапи підживлення для отримання добрих урожаїв Щоб морква виросла смачною та солодкою, між другою та третьою підживленням можна провести позакореневу обробку грядки розчином борної кислоти (2 грами на десять літрів води).

Популярні зараз

Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників

Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal

Деякі українки отримають $1000 на розвиток бізнесу

Українські АЗС збільшили ціни на автогаз

Для здійснення третього етапу підживлення моркви слід добре полити грядку, а потім внести золу з розрахунку 20 грам золи на один кв. м.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

У період дозрівання моркви, приблизно у середині вересня, слід провести четвертий етап підживлення. Особливо важливо внести добрива, якщо грунт, на якому росте морква, є збідненим. Використовуйте ті ж добрива, які ви використовували під час третього підживлення.

Дізнайтеся також, як виростити крупну та соковиту редиску на дачній ділянці. Головні секрети одержання гарного врожаю весняних коренеплодів.

Головне