Добрива, що можуть занапастити картоплю: які підживлення перешкоджають росту бульб

Автор: Шевченко Лилия

Досвідчені садівники знають, що при неправильному підборі добрив можна погіршити якість урожаю овочів. Картопля може вирости дрібною і схильною до шкідників, якщо внести не підходящі для неї підживлення.

Добрива, що можуть занапастити картоплю: які підживлення перешкоджають росту бульб - today.ua

Свіжий гній або курячий послід

Гній або послід обов'язково мають бути перебродили. Крім того, розчин необхідно робити мінімальної концентрації, інакше кущі картоплі можуть отримати опіки коріння, рослина стає безсилою перед величезною кількістю захворювань та шкідників. Хороші врожаї картоплі після такого підживлення зібрати точно не вдасться.

Деревний попіл

Деревний попіл корисний тільки для кислих ґрунтів, якщо земля на вашій грядці лужна або нейтральна, то таке природне добриво її тільки зіпсує. Для картоплі такий склад ґрунту зовсім не підходить.

Добрива, що можуть занапастити картоплю: які підживлення перешкоджають росту бульб Свіжа тирса

У вологому грунті деревна тирса розкладається і забирає з ґрунту азот. Від нестачі азотистих сполук картопля погано зростає і не дає врожаю.

Популярні зараз

Чоловіки можуть не носити з собою військовий квиток: у Міноборони заявили про зміни обліку

Ще одна європейська країна заявила про намір відправити українських ухилянтів додому

Внесок 20 тис. грн: у Раді готують економічне бронювання без прив'язки до посад та зарплат

Більшість українців будуть виходити на пенсію у 65 років

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Трав'яні настої

Перебродивший настій трави, найчастіше бур'янів, зібраних на городі, сприяє швидкому нарощуванню бадилля. При цьому бульби розвинутися не встигають. До аналогічного результату призводять підживлення з дріжджів.

Дізнайтеся також, які добрива підходять моркви та буряків. Рецепт натурального підживлення для отримання добрих урожаїв.