Куточок для медитації та вікна на всю стіну: Ксенія Мішина купила квартиру своєї мрії

Ксенія Мішина поділилася з шанувальниками грандіозною подією у своєму житті. Завдяки плідній роботі зірці вдалося заробити на власне житло у Києві – ціна може сягати кількох мільйонів гривень.

Куточок для медитації та вікна на всю стіну: Ксенія Мішина купила квартиру своєї мрії - today.ua

В особистому обліковому записі в Інстаграм українська актриса та перша "Холостячка" поділилася серією фотознімків, розповівши про те, що займається продумуванням дизайну для власного житла.

"Минулого року я нарешті здійснила свою мрію, до якої йшла довгий час, я купила своє житло. А цього чарівного 2022-го я почну втілювати в життя всі свої мрії про затишок. Скажу вам це неймовірно круто створювати квартиру мрії в усвідомленому віці, коли вже чітко знаєш, що для тебе важливо, що тобі подобається, і як ти хочеш почуватися у своєму просторі", - зазначила Ксенія Мішина.

На фотографіях можна побачити, що в квартирі зірки довгий коридор, де вона хоче розмістити дві місткі шафи. Далі йде кухня, поєднана зі столовою зоною та залом. Тут ідеально рівні білі стіни та стеля, паркет та вікна на всю стіну. Куточок для медитації та вікна на всю стіну: Ксенія Мішина купила квартиру своєї мрії Ксенія Мішина планує встановити сучасну кухню із вбудованою технікою, невеликий столик біля вікна, просторий диван у формі літери "Г", де проводитиме вечори за переглядом телевізора зі своїм сином. Куточок для медитації та вікна на всю стіну: Ксенія Мішина купила квартиру своєї мрії Про те, скільки кімнат у квартирі "Холостячки", поки що не відомо, але швидше за все дві спальні як мінімум – для неї та її маленького сина Платона. Також у будинку актриса планує облаштувати тихий куточок, де вона могла б займатися йогою і медитувати.

Нагадаємо, Ксенія Мішина вперше розповіла про батька своєї дитини: "Кармічні стосунки".