Догляд за орхідеями взимку: правила поливу та підживлення тропічних красунь

Автор: Шевченко Лилия

У холодну пору року орхідеї вимагають особливого догляду. Тропічна красуня розквітає взимку, тому її слід правильно поливати та удобрювати.

Догляд за орхідеями взимку: правила поливу та підживлення тропічних красунь - today.ua

Насамперед, необхідно враховувати температуру та рівень вологості у приміщенні, де ростуть орхідеї. Від правильно підібраної частоти поливу та підживлення залежатиме зовнішній вигляд і буйність цвітіння орхідеї.

Найкраще поливати орхідеї дощовою талою водою. При можливості, збирайте чистий сніг та дощову воду у відро, дайте зігрітися до кімнатної температури, а потім використовуйте для поливу.

Якщо можливості запастися дощовою водою немає, використовуйте перекис водню. 20 мл тривідсоткового розчину перекису водню розведіть у одному літрі води кімнатної температури. Ретельно перемішайте та полийте орхідеї методом занурення. Цей розчин можна використовувати для обприскування рослин.

Популярні зараз

Стало відомо, кому хочуть віддати особливо цінні землі України

Чоловіки можуть не носити з собою військовий квиток: у Міноборони заявили про зміни обліку

Ще одна європейська країна заявила про намір відправити українських ухилянтів додому

Внесок 20 тис. грн: у Раді готують економічне бронювання без прив'язки до посад та зарплат

Також можна змішати в пропорції 2:1 дистильовану та звичайну водопровідну воду. Додайте п'ять крапель лимонного соку. Догляд за орхідеями взимку: правила поливу та підживлення тропічних красунь Для підживлення орхідей використовуйте спеціальні добрива. Вносіть підживлення один раз на місяць під час поливу рослин.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Поливайте орхідеї в зимову пору року за необхідності. Шматочки деревної кори в горщику повинні просохнути, а коріння рослини змінити колір на сіро-зелений. Це вірна ознака, що настав час поливати квіти. Часті поливи можуть призвести до загнивання кореневої системи та загибелі орхідеї.

Нагадаємо, раніше ми розповідали про кімнатні рослини, які цвітуть восени та взимку.