Україна переможе Росію: відомий екстрасенс назвав дату закінчення війни

Війна України з Росією стала найбільшим лихом за останні десятиліття. Проте правда на нашому боці, тож і перемога буде за нами. У цьому впевнений відомий екстрасенс Роман Шептицький.

Україна переможе Росію: відомий екстрасенс назвав дату закінчення війни  - today.ua

Маг проаналізував історичні події, що розгортаються на території батьківщини. Він впевнений у тому, що Україна переможе РФ, яка 24 лютого підло на нас напала. Шептицький зробив розклад карт Таро. Виявляється, наші співвітчизники можуть святкувати перемогу над окупантами вже цього літа.

За прогнозом езотерика, йому випала карта "вісімка", що означає восьмий місяць року – серпень. Роман запевнив, що російський диктатор зазнає поразки і не зможе досягти своїх цілей.

"На жаль, ми не знатимемо всіх нюансів, але зовсім скоро Володимиру Путіну прийде кінець. Є надія, що закінчиться все влітку, особливо активно випадає 8, тобто вже в серпні", - зазначив таролог у передачі "Ранок з Україною ".

Україна переможе Росію: відомий екстрасенс назвав дату закінчення війни Раніше Шептицький попередив українців про посилені обстріли рашистами в найближчі три дні.

Нещодавно астролог Наталія Нестеренко розповіла, коли в Україні відбудеться вирішальна битва із Росією. Спеціаліст заявила, що наша країна завдасть нищівного удару противнику. Вона назвала дату, коли українці мають чекати на перемогу у війні.